| Lollidella a întrebat:

Cine joaca sim3 poate ma ajuta si pe mine cu o problema big grin

mi-am facut o familie de 3 pers si in oras am adaugat eu o casa mai mare si frumoasa love struck laughing dar cand vreau sa-i pun in casa aia zice ca nu am bani suficienti. [ nu`i problema de bani ca stiu codurihee hee ]

Intrebare e: Daca ii mut intr-o casa mai mica cum fac dupa sa pot sa-i mut in casa aia mare? happy

Asta nu stiu laughing Cum sa-i mut in alta casa happy

Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... cumpara-le o casa care si-o permit. Acolo, pui codul de bani pana te doare mana [hee hee], apoi dai "save" si "edit town" dupa ce ai salvat, ii scoti din casa mica [sper ca stii cum se scot Simsii din casa: dai pe casa, jos vezi 2-3 oameni si intre ei o bara, dai pe butmoul ala si selectezi simsii care vrei sa-i muti, apoi Save! nu poti lasa minorii singuri in casa] dupa ce i-ai scos din casa aiai ii muti in aia mare.

sper ca ai inteles happy succes

5 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Pai la incepu ii pui in casa mica apoi bagi codul de bani apoi cu una din persoanele familiei dai la telefonul mobil si dai la move si apoi alegi casa pe care o doresti.
daca nu ai inteles fa asa
http://www.youtube.com/watch?v=z17RpIABWd8
sper sa te ajute:)

| Lollidella explică:

@ alissa nu ai pentru ce:*

| mjdhr a răspuns:

Buna:*
imi poti da si mie sims 3 puppy dog eyes?
il caut de 2 saptamani si nu gasescsadsau nu merge downloadat

| mjdhr a răspuns:

@ •Aܤ• mersi mult

Răspuns utilizator avertizat