| andreea4ever a întrebat:

Cine locuieste in Craiova? Stiti cumva care este pretul unei ore la parinoar? Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

"Pentru o oră de patinat cu patinele de acasă trebuie să scoatem din buzunar 10 lei. Dacă, însă, nu avem recuzita necesară şi o închiriem de la cabină, distracţia costă 15 lei pe oră." Bafta!
http://www.cvlpress.ro/articol.php?id=12765

| AnaEindragostita a răspuns:

Buna andreea
eu sunt din craiova
la patinoar costa 15-20 lei
funta

| HoneyBooBoo a răspuns:

10-15 lei în timpul săptămanii şi 15-20 de vineri pană de duminică. Nu sunt din Craiova, dar aşa am vazut. Am aproximat! Sper că ţi-am fost de ajutor!