| LorettaLorelay a întrebat:

Stiti locuri unde se tin cursuri de echitatie prin Craiova? Si daca face cineva din Craiova sa-mi spuna locul si pretul va rog.Fundita.Scuze categoria dar nu stiu alta categorie unde sa raspunda cineva atat de repede. laughing Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Bună!
Din câte ştiu, cursuri de călărie se fac la Hipodrom, în parcul Nicolae Romanescu, zona velodrom.
Acum în dotare se află 17 ani (dacă îmi amintesc bine), mulţi fiind de rasă. (pur sânge Englez). O oră de echitaţie ţine 45 de minute, preţul fiind de 45 lei.
Program: sâmbătă şi duminică între orele 9:00-12:00.
Dacă doreşti mai multe detalii, îmi poţi da un mesaj pe TPU, am numărul de telefon şi adresa de e-mail.
Baftă!

| dewdrop a răspuns (pentru Bya132):

Buna!
Ma intereseaza cursurile de echitatie, daca ai date de contact la care pot face o programare, te rog comunica-mi-le. Multumesc.