| Stefania_Diana_1998 a întrebat:

Stiti cumva un nutritionist bun in Craiova. App stiti cumva niste pastile bune pentru slabit? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pastilele nu slabesc,pur simplu taie pofta de mancare ceea ce nu-i bine,rata metabolica se va duce in jos organismul va arde masa musculara vei fi grasa si slaba in masa musculara,daca vrei un regim zi-mi si til dau, unul bazat pe stiinta nu povesti, de la pastile poti muri, ajunge la spital ca contin tot felul de substante, tu ai impresia ca e de gluma cu ele, cand te lasi de ele te vei ingrasa rapid

| Stefania_Diana_1998 explică (pentru RAY):

Multumesc :* ideea este ca am un prieten care era foarte gras si a fost la un nutritionist foarte bun care i-a dat niste pastile. el a slabit destul de repede dar nu vrea sa mi spuna si mie nutritionistul sau pastilele pe care el le-a luat.

1 răspuns: