| CioncuIonut1990 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac un videoclip cu mine jucind cs si care se pricepe efecte pentru a face reclama la un sever si forum?
id mes:cioncu_ionut pentru detalii

Răspuns Câştigător
| doarluka a răspuns:

Poți folosi Camstudio-Recorder cu care să-ți inregistrezi tot desktopul sau doar o fereastră. Ulterior poți edita imaginile cum dorești

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Poti sa te filmezi tu cu programul: Fraps, cand dai cateva cutite, headuri, cateva killuri spectaculoase, iar dupa aia iti postezi filmuletul unde ai nevoie!

| CioncuIonut1990 explică (pentru YoBuDy):

Nu ma pricep sa filmez sau da adaug efecte

| YoBuDy a răspuns (pentru CioncuIonut1990):

Http://www.youtube.com/watch?v=jrSVmZfUQX8

http://www.youtube.com/watch?v=UC7_LlWKWIQ

Mai sus ai exemplul de utilizare al programului Fraps.
Succes