| Stef29 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un mesaj de Paste pentru iubita mea. Fundita pentru cel mai frumos mesaj.

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Cioc! Cioc! Sunt un pui mic care astazi am iesit din ou special pentru tine, sa-ti urez un Paste fericit cu bucurie si voie buna!

3 răspunsuri:
| Me_2404 a răspuns:

1.Iepurasul mustacios e de Paste norocos.Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete:pasca, oul, inrosit, cozonacul, mielul frift si un Paste ferici!
2.Iepurasul nu. i un mos, e cu mult mai mustacios, el nu ne aduce multe, dar are lucruri marunte:oua rosii, cozonaci, prajituri si 'curcanasi', dar ce e mai important, azi Iisus a inviat si e rost de bucurie si de mare veselie.Paste fericit!
Daca vrei sa. i trimiti ceva mai special, incearca sa compui o poezie originala.
Sper ca te.am ajutat! Paste fericit si multe impliniri!

| vipera12 a răspuns:

Te iubesc!

| qpFrancii a răspuns:

Draga mea printesa, Cu ocazia Pastelui iti urez sa ai o viata plina de fericir si de mult noroc! Te iubesc mult si te rog sa ma ierti daca am gresit cu ceva! Te iubesc si iti urez un Paste Fericit!