| diana_4229 a întrebat:

Cine poate sa descifrezesadsunt in engleza):tahw era uoy gniod? ierv adnuf? aaaaad(funda)

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

What are you doing? vrei funda? daaaaa rolling on the floor))).

16 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Pai este cam asa: What are you doing? Si da, vreau funda big grin

| Patrăţel a răspuns:

Mersi de fundita!:*

| TI a răspuns:

What are you doing?! [engleza]. Vrei funda?! [in romana]. Daaaaa. [romana] happy

| midnight a răspuns:

Frate! sunt scrise invers! citeste de la dreapta la stanga si descifreaza! daca vrei sa vezi ce inseamna in romaneste da-i un copy-paste la google traducere

| Angelsergiuboy a răspuns:

What are you doing

astept funda!

| RockLegend a răspuns:

Cica sunt in engleza, nu prea cred ca exista o tara sa detina aceste cuvinte, sorry dar nu e engleza aici

| sweetlollypop a răspuns:

What are you doing? trebuie sa citesti fiecare cuvant de la dreapta la stanga

| andrey910 a răspuns:

What are you doing? vrei funda? daaaaa

| SteauaNordului a răspuns:

What are you doing? vrei funda?

| fallsHD a răspuns:

What are you doing? vrei funda? daa

| Mitsa a răspuns:

What are you doing? Vrei funda? Daaaaa(funda)
fundita?kiss

| Pinkutza a răspuns:

What are you doing?

| babzulily a răspuns:

What are you doing?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What are you doing? vrei funda? daaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What are you doing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What are you doing
si inseamna ce faci(acum)?