| CristianNf a întrebat:

Salut, poate cineva sa descifreze ceea ce este scris pe foaie?
https://imgur.com/a/Y2VbQZk

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intelegeam daca o postai vertical.

| Koreandru a răspuns (pentru darrio2007):

Învață să citești. Mie îmi este clar ce scrie acolo

| darrio2007 a răspuns (pentru Koreandru):

Ce scrie? Ca eu nu stiu sa scriu si sa citesc. Un prieten scrie pentru mine pe site, de 12 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Bine ca nu mai este de actualitate, odata ce a fost emisa in 2019...

| mihai69 a răspuns:

În afară de "Rețetă", nimic...

| Brizbriz a răspuns:

Sigur, orice doctor sau farmacist
doctorii fac, cursuri speciale sa scrie cat mai urat si necitet big grin

| oglindasultanului a răspuns:

Deja s-a mai vorbit despre asta, te duci la farmacie si rezolva ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu. Farmacistul da.

| blairelovesmusic a răspuns:

Eu nu inteleg nimic din ce scrie acolo.

| CezaraEM a răspuns:

De ce scriu doctorii asa urat? pe bune, ca unii abia vad sa citeasca si ei scriu cu picioarele...sad

| oglindasultanului a răspuns (pentru CezaraEM):

Nu e urat, e confuz, pentru ca nu stii cuvantul sa-ti dai seama ce litera ar trebui sa fie.

| marin1988 a răspuns:

Și eu care credeam că scriu urât și o să înțeleg ce scrie acolo...