| Tera a întrebat:

Cine se pricepe la moda si imi poate spunce cele 6 stiluri care stau la baza modei (imi trebuie pentru un proiect la scoala).

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Stiu ca erau:
-stilul romantic
-stilul elegant
-stilul dramatic
-stilul casual
-stilul natural
- stilul clasic

1 răspuns:
| TheForeignConstantin a răspuns:

Exista Google oameni buni! Ce e asa greu sa dai cateva search-uri?
In ziua de azi va asteptati ca totul sa va cada din cer...
Google>the 6 styles of Fasion> MANY LINKS!
Spre exemplu primul care vin la rezultate: http://ezinearticles.com/? The-6-Styles-of-American-Mens-Fasion&id=3934234

Acum daca nu le ai cu engelza scrii in google: Cele 6 stiluri care stau la baza modei. SAU : 6 stiluri ale modei. SAU: istoria modei. ETC...