| anonim_4396 a întrebat:

La scoala se face un proiect pe baza modei. Grupei mele i-a picat moda din Spania (sec 16). Noi trebuie sa ne facem rochia si coafura. In acest proiect folosim hartia si cartonul(putin material, daca chiar avem nevoie). Nu am idei cum as putea sa-mi fac rochia din carton si hartie. Voi aveti idei? Atasa-ti si ceva poze. Va pup! ♥

1 răspuns:
| dianamariana2001 a răspuns:

Exemplu: rochii chinezesti(cauti pe net), cu cocurii, rochia este mai lunga cu maneci largi si la fel si fuste, de obicei, si cocul ca cele normale, sper ca te-am ajutat!