| rares80gold a întrebat:

Cine se uita la pariu cu viata?

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu...si am fost foarte dezamagita la aflarea castigatorului!

| Cosminovici18 a răspuns:

Eu,De ce?

| pufuleata a răspuns:

EU, nu ma uit, pe ce post e?

| rares80gold explică (pentru pufuleata):

E pe pro tv la luni la ora 8 jumare.

| Marina5 a răspuns:

Si eu!
dar de ce?

| Gwin a răspuns:

Eu nu, mi se pare o tampenie.

| ραяαмσяє a răspuns:

Euuu. :]

| maite1303 a răspuns:

Si eu ma uit

| Marandici a răspuns:

Eu...dar tu ma ajuti cu un sfat te rog. Buna am nevoie de sfatul tau daca ma poti ajuta.Ma-m indragostit de un baiat de aceeasi virsta cu mine eu am 14 ani.Sunt indragostita de o luna si el nu stie nimik.Nu ma baga nicidata in seama, toti baietii de la el din clasa ii spun bai iaka ei ii place de tine si el intr-un fel se infurie.Dar eu nu pot sa traiesc fara el.Il iubesc atat de mult, incat nu pot renunta la el... Fara el, simt ca nu pot sa respir, cind nu il vad imi lipseste mult, fara lipsa lui imi par o vesnicie. Adorm plangand cu gandul la el si ma trezesc la fel. Ajutama te rog

| rares80gold explică (pentru Marandici):

Pai si eu pates cam atelas lucru cu o fata de varsta mea. Inainte i-a placut de mine si mie de ea dar acum ei ii place de alt baiat care e cel mai bun prieten al meu. Eu zic sa-i spui te iubesc in vata (asa cu o sa incerc si eu) si dupa aia sa-mi zici ce o facut. Ok?

| DenyBuby a răspuns (pentru rares80gold):

Serios o sa incerci?

| rares80gold explică (pentru DenyBuby):

Cine zicea cai despre tine9chiar daca e)?

| DenyBuby a răspuns (pentru rares80gold):

Imi dau seama ca e despre mine pentru ca pentru cine pentru tina? sau pentru bia?

| DenyBuby a răspuns (pentru rares80gold):

Si pe bune nu te cred deci nu te cred il lasi pe el sa incerce pe prietena lui si dupa aia sati zica ceo zis si tu sa faci la fel...

| rares80gold explică (pentru DenyBuby):

Ia auzi eu ma dau batut daca tie iti place de alex sati placa.

| DenyBuby a răspuns (pentru Marandici):

Pai daca nu ai curaj sa vb cu ea in realitate spune-i prin mesaje sau sumo sau spune-i pe mess...

| DenyBuby a răspuns (pentru rares80gold):

O sa vezi tu de cine imi place...