| Cry11 a întrebat:

Se uita cineva la Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Da.Eu.De ce intrebi?

| Cry11 explică (pentru 20thoughts):

Ce parere ai despre felul in care Cora se baga intre Andrei si Ioana?

| 20thoughts a răspuns (pentru Cry11):

Pff o parere foarte proasta! Nu e corect! Andrei are deja o iubita! Cora nu ar trebui sa faca asta, nu trebuie sa se bage intre ei! Sa-si gaseasca pe altcineva! Nu pe Andrei!

| Cry11 explică (pentru 20thoughts):

Chiar nu este corect. Ai mare dreptate. Andrei si Ioana s-au despartit de multe ori din lucruri banale dar ei chiar se iubesc, dar mereu trebuie sa intervina ceva sai desparta.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am inceput sa il urmaresc din sezonul 2.

| hideaway a răspuns:

CoraçãoQuebrado, se uită.

| Cry11 explică:

Pariu cu viata este un serial care chiar merita sa fie vazut de la inceput pentru a intelege toata povestea. Si eu am inceput sa-l vizionez doar din sezonul 2 dar m-am uitat la toate episoadele din sezonul 1 pe internet.

| Bizantino a răspuns:

Daaa big grin:d