| Guitarlove a întrebat:

Cine si-a luat revista Cool Girl? Sau Bravo Girl, ca nu stiu sigur cand apar. Daca imi puteti spune ce contin? Ca azi n-am avut timp sa le iau. Thx :-x

13 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

Coll girl apare in ultima joi din fiecare luna costa 4 lei thinking are aprox 100 de pg. in ele gasesti tot felul' de lucruri folositoare. intrebari raspunsuri. povesti barfe etc happy

| babyangel a răspuns:

Le am pe ambele.bravo girl va aparea pe 6. 10. 2009 (nr 20), iar cool girl a aparut zilele astea ( nr 10/ocombrie)

bravo girl e cu scolaroscop.

| chocolatte a răspuns:

Si eu ador revistele Cool Girl si Bravo Girl iar pe cele de luna asta nu le-am luat tot din acelasi motiv ca si tine. Cool Girl este aparuta zilele astea de obicei pe 26 ale lunii aprea. Nu le rata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo girl apare in fiecare a doua saptamana e supe. bravo girl e mai potrivit pentru adolescente si preadolescente. cool girl e pentru femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo girl apare din doua in doua saptamani iar luna aceasta va aparea pe 5 octombrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contine foarte multe......si super tare ce se spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fi muik asa de obsedata de revista citestele pe net moama ce retardati... rolling eyes ce draq faci cu revista o citesti apoi peste o saptamana o arunci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.22.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am mereu primele reviste aparute si sunt cele mai tari va pup muuuuult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apar la doua saptamani. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si are foste multe postere dragute credeti-ma

Bravo girl a aparut acum 2 zile max 3 ca am vazut la un mag de reviste dar am uitat sa o cumpar.