| Radioactive a întrebat:

si Craciun fericit! Azi nu prea am avut timp sa ies din casa de cand cu pregatirile de Craciun si nici nu prea voi avea...Cine si-a luat revista Cool girl? Imi puteti spune si mie cu cine-s posterele, interviurile si articolele? Mai e cazul sa vorbesc de funda?!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Revista cool girl nu mi-am luat-o!
dar ultima revista bravo(21. 12. 2010) din acest an are postere cu:
bruno mars
lady gaga
rihanna
miley cyrus
justin bieber
eminem
pink
selena gomez
tron
guess who

sper ca te-am ajutat happy

| Radioactive explică:

Oh, am uitat complet de Bravo...mersi mult

| SperanteSpulberate a răspuns:

Mutumim si tie la fel! Un Craciun cat mai calduros si placut langa persoanele dragi si iubite! Din pacate nici eu nu am avut timp sa ies si sa o iau, sper ca o sa ai un raspuns la intrebarea ta! Dar am cumparat revista Bravo si avea posteru cu Harry Potter si Taylor Swift. Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!