| karminuta a întrebat:

Cine si-a sterilizat pisica? Am nevoie de orice detalii despre ce trebuie sa fac dupa operatie..Si ceva solutii cum sa nu adorm, avand in vedere ca trebuie sa ma uit la ea NONSTOP.

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna ar trebui sa stea doar in casa, numai in locuri curate, sa ai grija sa nu se duca prin colturile casei. Bea si tu expreso ca sa stai treaz.

BAFTA!

| karminuta explică (pentru Stella17):

Asta stiu, altceva?

| Stella17 a răspuns (pentru karminuta):

Pai cam asta si ai grija nu mai fie si alta pisica prin preajma ei daca ai sterilizat-o si sa ai grija cata mancare ii dai nici prea multe nici prea putina.

| karminuta explică (pentru Stella17):

Siiii cu dormitul.ce filme recomanzi?

| Stella17 a răspuns (pentru karminuta):

Sincer filmele de comedie asa am facut si eu sa nu adorm bea un expreso si uitate la filmele de comedie dar ai grija si ce face pisica, mai bine tine-o cu tine pe pat sau in aceeas camera.