| TheWizard a întrebat:

Cine ştie Cărtile Jurnalul unui Puşti 1 sau 2(Rodrick e cel mai tare) sau 3(Ultima Picătură) de Jeff Kinney online sau scanat sau de imprimat, nu de cumpărat sau pe bani?

1 răspuns:
| Teuta8941 a răspuns:

Stiu cartea, e foarte tare. pe net iti spun eu ca nu o gasesti. ai doua variante: 1. iti iei cartea.30 de lei, nu e asa scumpa. 2. cauti pe cineva sa ti-o imprumute, cartea e populara, si daca vrei poti sa o printezi. eu am imprumutat-o de la cineva din clasa