| cristyna13 a întrebat:

Cine stie cat de adanca este apa si cat este intrarea la Piscina Riviera din Mamaia? Am nevoie cat mai urgent, va rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, stai liniştită.
Cu un părinte lângă tine, care te va ajuta puţin vei învăţa.
E simplu!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intrarea la pişcină este de 10 lei în timpul săptămânii, iar in weekend 20 lei.
Nu ştiu cât de adâncă este, îmi pare rău!

| cristyna13 explică:

De pret stiam dar mai mult ma interesa adancimea pentru ca am auzit ca ar avea 2 metri apa dar alti zic ca au mai putin...

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristyna13):

M-am documentat, are în jur de 2 m înălţime.

| cristyna13 explică:

Aa deci era bine ce am auzit sunt eu sunt mai micuta de statura si nici bine nu prea stiu sa inot cred ca nu am nici o sansa alte piscine imi puteti recomanda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristyna13):

Apropo, te-aş sfătui ca atunci când explici, să dai click pe RĂSPUNDE, dedesubt de răspunsul meu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristyna13):

Eh, stai liniştită.
Cu un părinte lângă tine, care te va ajuta puţin vei învăţa.
E simplu!