| cristinuca05 a întrebat:

Cine stie ceva de academia de film PYGMALION? stiu ca pe 3octombrie este si la iasi la teatrul Luceafarul.stie cineva ce trebuie pregatit pentru preselectie? sau alte informatii utile...plzzzz.poate cineva are de gand sa vina.happy. mersi

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Din ce localitate esti?

| cristinuca05 explică:

Care e strofa aia care o stii? ia zi-o, daca e misto, normalhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O strfa pentru o poezie ...stiu eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu te`ai inscrie...
Eu am urmat cursurile timp de 2 luni si toti sunt niste isterici.
De exemplu profa arunca cu sticle dupa noi etc.
Si mai e si hotie pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru preselectie tr sa pregatesti o poezie si sa stii sa o reciti bine. Daca iei preselectia faci 2 luni pregatire, ti se da un rol si dupe filmezi... dar tr sa platesti o taxa de 2 mil pentru curs si cam 2 pentru examen si filmare.