| AnnaMaryStar a întrebat:

Care dintre voi a fost vreodata la scoala particulara de teatru si film Pygmalion Art? Sunt curioasa si eu pentru ca am fost si eu la preselectie pentru aceasta scoala si am fost aleasa.As vrea mai multe detalii.Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na si lauda-te acum ce realizarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o scoala buna, dar un simplu inceput in aceasta cariera.Am terminat aceasta scoala anul trecut la Pitesti.Inveti lucruri utile pentru inceput. Daca vrei sa vezi filmul nostru, cauta pe google A. I. "elevul profesor". Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu am fost