| theodorafemme2001 a întrebat:

Maine este o preselectie in orasul in care locuiesc pentru pygmalion film si as vrea sa ma inscriu la preselectii.Stiu ca este o taxa de 9 lei pentru preselectie, apoi daca treci de ea, urmezi un curs de 2 luni cu niste actori cu vasta experienta pedagogica.Trebuie sa platesti pentru cursuri sau sunt gratis? Ce monolog sau poezie ar trebui sa spun la preselectie? monologul sau poezia trebuie sa fie invatate neaparat pe de rost sau pot avea o hartie in care sa fie scris/a?

Multumesc anticipat! Va rog sa imi dati un raspuns cat mai repede cu putinta!

1 răspuns:
| Tarcea_Nicoleta_1979 a răspuns:

Se plateste dar unele sunt gratis.