| Aℓida a întrebat:

stie cineva ce "smecherii" cu plantele sau cu animalele se pot face pe barn buddy? cum ar fi sa furi plante atunci cand cainele are mancare... fundita :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ferma ta dai click dreapta Quality-low dupa aia de duci la ferma de la care vrei sa furi dai click dreapta Quality-hight si apoi ai sa vezi ca nu mai e cainele si poti fura.eu am furat doar de la un patratel ca de la celelalate m-a muskt cainelesad

| nelu35 a răspuns:

Intri la un prieten poti fura daca dai pe tab pana apare acolo unde scrie friend farm siti va aparea o fereasta si nu dai ok sau X dezactivezi cainele si furi pe langa fereastra si apoi dai ok si iti va aparea o eroare dai ok si iti va ramane furat