| baterie777 a întrebat:

Cine stie cum sa fac o "bomba puturoasa" (artificiala)? Cel mai bun raspuns [si cel mai "puturos" laughing ] primeste funda! big grin

4 răspunsuri:
| baterie777 explică:

La prima recomandare...cum vrei sa ajung eu in Bucuresti, ca stau in Brasov laughing crezi ca merita banii [de transport]
Si a2a...o stiu, vreau ceva "puturos" nu cu fum tongue
Mai are cineva idei?

| nebunu_5532 a răspuns:

Cumpara si tu spray cu miros de caca. Are la BRUNO in Bucuresti. Costa 25 RON. Daca dai un jet pute de mori Garantat.

| nebunu_5532 a răspuns:

Poti sa mai faci din minge de ping-pong o fumigena foarte puternica si incecacioasa. Iei o minge de ping-pong o spargi, o faci bucatele mici de tot dupa care o impaturesti in staniol si ii dai foc. Dupa ce sa aprins bine o stingi si o sa inceapa sa iasa un fum gros si inecacios. Recomandarea mea este sa o dai intr-un loc inchis eventual scara blocului.

| nebunu_5532 a răspuns:

Voi nu aveti magazine de genul asta in brasov? Comanda pe net!