| Gr4ff3R a întrebat:

Cine stie cum sa mi se deschida in mozilla cand dau pe un link ca mi se deschide in opera [instructiuni]

5 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Pentru-ca tie pus Opera ca browser prestabilit, schimba mozilla ca browser prestabilit!

| CorontzGurGurul a răspuns:

Firefox->options->advanced->Check if mozilla firefox is my default browser->check now

| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai da dublu click pe mozilla, si o sa te intrebe daca vrei ca mozilla sa fie browserul tau stabilit, si da click pe yes, daca nu merge, restarteaza calculatorul si urmeaza din nou pasii, sigur o sa iti iasa, daca merge, fundita?

| Mandy4105 a răspuns:

Intri in mozila la tools, options si acolo undeva ii dai "set as deaflut browser"... (nu am scris cum trebuie da sper ca intelegi si reusesti)
PS: uneori iti apare chiar cand o deschizi o mica fereastra care te intreaba daca vrei asta...

| IamFantastic a răspuns:

Pai du-te in START pe programul cu care vrei sa ti se deschida si dai pe la proprietati apoi bifeaza casuta unde scrie ''doresc sa mi se deschida cu X''