| Fifi a întrebat:

Cine stie cum se pot schimba prietenii din lista aia de la jocul Barn Buddy d pe Hi5? >: va rog mult love struck

11 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

La "prieteni->cei mai buni prieteni" ii adaugi pe cei care joaca , si iti vor aparea in joc in scurt timp. de scos, cum a mai zis cineva, o poti face doar strgandu-i din lista.

| daminushh a răspuns:

Nusad pe hi5 ai un buton :refresh friends list. dar nu tii schimba cum vrei tu, ii da aleatori.incearca Barn Buddy pe Facebook:X acolo trimiti tu cerere de prietenie.si cerere de vecin la jocuri:X. daca te loghezi.trimite-mi cerere de prietenie! :*

| dianna_2063 a răspuns:

Pai stii la ai top de prieteni la hi5...bagi acolo in top prieteni care joaca barn buddy la greu.si atuomat se chimba si din lista... e cea mai sigura calebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

, aia incerc si eu sa aflu, dar nu stiu cum, Si inca ceva, este o persoana care a ajuns la nivelul 9, si deja are caine, cum se poate asa ceva, ca sora mea, este la nivelul 12, si nu are caine, Ceva nu e bine, la jocul asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim...sus in stanga ai cati referali s-au inscris din invitatiile tale si daca ai 10 poti lua cainele gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa imi ziceti si mie dc nu imi apare cainele?sad am 10/10 prieteni invitatisad... si... tot nu esad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gabyionutz91.hi5.com cine vrea sa fim vecini la barn buddy sa tr cerere de prietenie si apoi invitatie pentru vecin barn buddy ...va astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stiu crazy_moto23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daminu stiuh da-mi numele tau de pe facebook

| Fifi explică:

Am aflat totusi. trebuie sa ai in top friends persoane care joaca Barn Buddy :d

| baietz14 a răspuns:

Liviu_talent95 e id dati-mi add si ne bagam ca prieteni