| Ana00005 a întrebat:

Cine stie engleza si imi poate subtitra si mie un film? Am subtitrarile in format srt, trebuiesc doar traduse.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Vlad81 a răspuns:

Ma bucur ca m-am inselat. Eu n-am vazut decat intrebarea de acum, nu m-am uitat in urma.Ma voi apuca de lucru la al doilea. Cred ca o sa-mi ia tot vreo doua zile(lucru zi si noapte) daca lucrez numai ziua s-ar putea sa fie 5 zile cred.Imediat cum o termin, o sa postez.In privinta punctelor multumesc anticipat sunt sigur ca nu-mi strica. Pentru orice problema(daca se iveste vreuna) voi raspunde cat de prompt posibil si voi incerca sa o remediez.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un sentiment ciudat care nu-mi place deloc.E cumva, subtitrarea care am facut-o eu? N-a fost buna? Poate ca am retras-o prea repede. Daca da, imi cer mii de scuze.O mai pun odata.Sau poate nu e profesional facuta, recunosc nu sunt pro- acesta e doar un hobby pentru mine. Oricum imi cer mii de scuze si pot sa o mai postez odata daca asta a fost problema.

| Ana00005 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Stiam ca asa vei spune.De aia, daca te uiti la intrbarea la care mi-ai raspuns atunci, vei vedea ca te rugasem si pentru alt film, dar nu ai raspuns.Am o sora de 9 ani.Ma bate intruna la cap ca vrea sa vada filmele de la Monster High si parintii ma bat la cap sa o ajut.Sunt vreo 4-5 filme.Iti las linkul sa vezi ca nu e aceeasi.

| Ana00005 explică (pentru Vlad81):

Multumesc mult! happy

| Vlad81 a răspuns (pentru Vlad81):

Multumesc frumos.

| Ana00005 explică (pentru Vlad81):

Cand e gata?

| Vlad81 a răspuns (pentru Ana00005):

Ma bucur ca m-am inselat. Eu n-am vazut decat intrebarea de acum, nu m-am uitat in urma.Ma voi apuca de lucru la al doilea. Cred ca o sa-mi ia tot vreo doua zile(lucru zi si noapte) daca lucrez numai ziua s-ar putea sa fie 5 zile cred.Imediat cum o termin, o sa postez.In privinta punctelor multumesc anticipat sunt sigur ca nu-mi strica. Pentru orice problema(daca se iveste vreuna) voi raspunde cat de prompt posibil si voi incerca sa o remediez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei Ana, mai esti pe aici?

| Ana00005 explică:

Titlul filmului e Monster High Why Do Ghouls Fall in Love?

| Ana00005 explică:

Nu exixta in romana, am cautat o groaza.Merge doar tradus.Imi pare rau daca v-am bagat in ceata.Inteleg daca nu se poate.Multumesc indiferent de raspuns.

| Vlad81 a răspuns:

Tocmai am terminat-o, link-ul este mai jos din pacate nu mai pot traduce altul, nu mai am timp.

http://www.mediafire.com/......HDCLUB.srt

| Ana00005 explică (pentru Vlad81):

Iti multumesc mult! Si nu e nimic ca nu mai ai timp, inteleg.Doar sa imi spui cand vei mai putea, daca vrei. Oricum, multumesc mult! happy