| Theooo_4219 a întrebat:

Cine stie niste activitati care le-as putea face in timpul liber cu cea mai buna rietena a mea? FUNDA+VOT...va rog spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Putetii sa:
*iesiti in oras,la o ciocolata caldalove struck
*sa dormiti una la alta
*sa va uitati la TV si sa comentati(Next Top Model,Pariu cu viata,Vocea Romaniei,X factor)
*sa mergeti la mall sa faceti shopping si dupa sa vedeti un film
*sa va faceti la par cu placa, ondulator
*la scoala puteti citii reviste in pauze daca sunteti colege(cool girl, bravo girl)
*sa va machiati
*sa va uitati la seriale de ex 90210; Gossip Girl,Skins, TVD, Twilight
*sa faceti temele impreuna. Sper ca te-am ajutat! Cam asta fac eu si prietenele melelove struck. Funda?

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Va uitati la un filme, iesiti la o pizze/suc. funda?