| DeeeaNicoo1299 a întrebat:

Cine stir figurile de stil din poeziile Iarna, Miezul iernii si Sfarsitul iernii de Vasile alexandri? dAU FUNDA MSSSS

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Asta e pentru tema? Of, voi, care vreti sa va faceti temele pe net...nu stii ca nu e voie?

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Macar stii ce sunt acelea. Rasfoieste caietele de clasa din timpul anului afla ce sunt acelea si apoi treci la lucru.Nu mur i gura. Ca asa va invatati."Aa am primit aici rasp la intrebarea asta, primesc si la umatoarea"

| NUUSTIU a răspuns:

Copile, se vede că nu ai mai citit o carte de mult. Învaţă să scrii şi apoi milogeşte-te pe site să-ţi facem noi temele. Ce oameni!

| PosteXD a răspuns:

Comparatie epitet si personificare da-mi funda pls

| TheXeneoX a răspuns:

Ala de sus are dreptate