| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Pe cine alegeti si de ce?
Shakira, Beyonce, Rihanna sau Lady GaGa?

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Rihanna- pentru ca este intr-adevar draguta si melodiile ei sunt si triste si vesele, fiecare melodie a Rihannei a ajuns la sufletul meuhappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Shakira îmi place cum se mișcă în dans și Lady Gaga este o excentrică!
Pa, pa.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Lady Gaga pentru ca imi place mult cum canta, si imi place ca are un stil aparte chiar daca e mai excentrica

| Tokha a răspuns:

Lady GaGa

| cristina_3212 a răspuns:

Shakira.pentru ca este o fata modesta.Nu are fite in cap ca restul enumerate de tine.