| Will a întrebat:

Cine verifica intrebarile inainte de a fi postate pe site?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Din utilizatorii mai vechi si care si-au dovedit "buna credinta" (cica), sunt alesi de Raluca unii. Si ei stau si modereaza, cand au timp si chef; si eu sunt unul dintre moderatori (sunt multi). Unii sunt neatenti sau plictisiti si aproba orice.

| psiholoaga a răspuns:

Bent, puteai sa te astepti la altceva din partea mea? Bifez cu ochii inchisi, una da, una balaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din pacate, eu, cel putin, am respins o gramada de intrebari dupa care le-am vazut zburdand apoi pe site. Problema este ca nu se modereaza decat intrebarile utilizatorilor noi. Cei vechi pot posta "pe incredere", fara a li se mai modera intrebarile si raspunsurile. Asta e motivul pentru care apar multe dude.

| Silvia a răspuns:

Userii de incredere si maturismugsmugsmug.

lolita
| lolita a răspuns:

In general utilizatorii care sunt mai vechi dar cred ca unii nu isi iau rolul in serios si lasa sa treaca tote intrebarile care nu isi au rostul.

| ViVi a răspuns:

De obicei cred ca Ralucawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultima vreme, nimeni. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga
Deci din cauza ta intra toate nenorocirile pe site... te banuiam eu... phbbbbt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate...inspiri orice, in afara de incredere...
Mega off-topic: ce poza ti-ai tras...smug tongue laughing