| Pyo a întrebat:

Salut,
Verifica cineva intrebarile inainte de a fi postate?
Site-ul este plin de agramati si analfabeti cu mici exceptii.
Ni se cere sa raspunde corect din punct de vedere gramatical, cred ca acelasi lucru ar trebui sa se intample si cu intrebarile.

As vrea un raspuns oficial daca se poate

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Inchipuieste-ti ca n-ar mai fi robotelul care corecteaza.(si care ma seaca cand folosesc multe puncte de suspensie, uneori fiind cazul la scrierea multor citate).Si se mai intampla sa mai gresesc unele cuvinte pentru ca tastez repede, dar asta nu inseamna ca sunt analfabeta.Si mai este o chestie uneori stalcirea cuvintelor unii o folosesc ca sa-si bata joc(fara sa fie analfabeti)de exemplu pe T/A

| onlycupcakes a răspuns:

Bună! Operatorii/creatorii site-ului verifică întrebările/răspunsurile.Important este ca răspunsul să fie totuși folositor, și dacă scrii *nai* nu prea are cine știe ce...Deci,în concluzie, sunt verificate.