| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Cn are piercing? :]
Va durut? Unde aveti si cate aveti :]?

8 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

Nu am.

Dar imi doresc sa imi pun in nas. pe langa spranceana.si langa gura.

Si sa imi fac suvite albastre si parul blond

| Fvn a răspuns:

Nu, n-a durut.
2 in buza...gen snakebit...
Acum nu le mai am.

| Anonoim a răspuns:

4 in urechea stanga :d m-a durut 1 forte rau unu ca mi l-am dat in muschi si am avut si il limba m-a durut 1 saptamana big grin

| Anonoim a răspuns:

4 in ureche nu prea au durat si unu-l in limba ma durt o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 in urechea dreapta si 2 in cea stanga. Unul singur m-a durut, dar nu cand mi l-a dat, ci dupa : mi l-a dat in muschi, stramb, s-a inflamat a trebuit sa renunt la el si sa-mi fac altul cand s-a vindecat. Am de gand sa-mi dau un industrial in urechea stanga...

| Bella_3622 a răspuns:

Eu am un piercing in limba. Il am de o luna. Si pot sa zic ca pe loc nu a durut. Da in jur de 2-3 zile nu prea poti sa mananci, sa bei lapte si sucuri cu acid o saptamana. In rest e placut acum.

| andra24 a răspuns:

Buna eu am mai multe piercinguri. Unul in omblilic iar altul in ureche. Nici unul nu a durut si poate ca eu m-am dus la o firma specializata si mi le-a facut cu pistolul. Daca vrei sa iti faci unul si tu atunci bafta si nu te teme ca nu ai pentru ce sa ai frica.nuuuuuuu doare absolut de loc! Ah apropo mergi intr-un loc specializat dca vrei sa iti faci unul, risti mai putine complicatii.

| deadline a răspuns:

Eu am 3 happy am toate 3 in buza smug pe mine nu m-a durut