| anonim_4396 a întrebat:

Copilaria noastra vs. copilaria voastra
Care crezi ca e mai frumoasa?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare generație a avut copilăria ei.
Copilăria este unică indiferent în ce perioadă de timp este trăită!
Pa, pa.

| BlackVeil a răspuns:

Lucrurile difera mult...
Copiii au alte preferinte si mijloace de distractie! Pe timpul parintilor nostri un baton de ciocolata era raiul pe pamant,sotronul era cel mai interesant si distractiv joc!
In prezent lucrurile astea nu mai au valoare, prieteniile sunt virtuale, distractiile sunt virtuale! Cred ca multi ar alege sa faca o conversatie pe messenger decat sa vorbeasca fata in fata cu o persoana!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, pune-ţi si uh o poză la avatar

| andreifigo97 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mNG5KGEVMjU&feature=related
Nu fac reclama...dar melodia asta ma face sa-mi dorect sa fii trait in vremea aia:X:|

| andreifigo97 a răspuns:

De ce sa pun o poza la avatar?laughing