| GreenBubbleLove a întrebat:

Cred ca o sa muriti de ras cand o sa cititzi asta dar de cateva zile o prietena(fana 100% disperata de naruto) ma tot bate la cap ca ea vrea sa il sarute pe sai(sau asa ceva din naruto shippuden.rolling on the floor) si nu stiu ce sa ii mai zic sa taca odata i-am zis de nu stiu cate ori ca ala e doar un personaj de desene animate da ea noo ca ea are fantezii cu ala... sfturi ceva

Suntin disperare fundita si vot

promithappy

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Mdaa...laughing si eu sunt fan naruto da nici chiar asa fratelaughingzi sa sarute monituoru decat se te bata pe tine la caplaughingspune-i sa isi gaseasca niste hobbiuri sau ceva de genu sa nu se mai gandeasca la naruto.ea cand nu are ce face se gandeste la el nu?

6 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

rolling on the floor) spune-i ca daca vrea sa-l sarute sa caute o poza cu el pe net si sa ude monitoru rolling on the floor))))))))))))))))))))))) parca o si vad laughing))) chiar daca nu stiu cu arata fata aia si nici pers. de dsesen laughing

| ViseInCulori a răspuns:

I`as spune ca da dovada de imaturitate daca e atta de disperata dupa un personaj care in realitate nu exista.happy

bafta!

| iepuras_2362 a răspuns:

Sa uitat prea mult la desene e disperata dupa el, oare are si un animal care il cheama sai? hahhaa amuzant cred ca te zapaceste mereu am dreptate?

| GreenBubbleLove explică:

Cred ca a incercat deja chestia cu monitorurolling on the floor...mda.mi-a zis ca atunci cand vorbeste cu cineva se gandeste la el... LOOLLrolling on the floor))))))))

| PandaEcrazy a răspuns:

laughing spune-i ca daca este asa mare fana al lui sa mearga pana in japonia si sa il caute happy poate te trezesti cu ea cerandu-ti bani :p pentru avion! laughinglaughinglaughinglaughing sau ai putea sa-i lipesti poza lui sai pe un ursulet si sa o vezi ca il love struck papa sper sa-ti placa opinia mea happy

| alexdarboyy a răspuns:

Buna. eu nu sunt fan naruto... eu i-as spune ca sunt doar niste desene de copii... funda te rog!