| anonim_4396 a întrebat:

Credetei ca Mate-Info e cel mai bun profil de liceu? acolo am intrath eu anul astah si sincer sper sa fie bun1

Răspuns Câştigător
| dhraqull a răspuns:

Da, in general elevii care dau la mate-info sunt mult mai bine pregatiti.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In mod sigur este foarte bun.Si tu trebuie sa fii bun la un astfel de profil.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Parerea mea este ca, profilele cele mai bune sunt cele de pe real adica stiinte ale naturii si mate-info.multa baftahappy

| rosto a răspuns:

Este cel mai bun cu siguranta. eu am mai zis pe aici ca de la mate-info te poti duce la ce facultate vrei tu (aproape orice facultate) chiar si de profil uman happy

| andrei a răspuns:

Dap si eu am itnrat si e cel mai bun adica de la amte poti sa mergi la orice facukltate vrei:p

| Aditzu1988 a răspuns:

Eu sunt la facultatea cu acelasi profil (in liceu tot profilul asta l-am urmat). E foarte bun profilul daca inveti informatica foarte bine. Dar sortarea pe piata muncii e drastica.Trebuie sa demonstrezi ca stii, o diploma nu iti este de ajuns.