| traficanta a întrebat:

Cum e la primul profil la liceu?(mate-info )?:-s

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da,mate-info,stiinte ale naturii, stiinte sociale si filologie.eu sunt la stiinte ale naturii si pot sa zic ca nu este prea usor.deci la mate-info este si mai greu adica multa mate si multa info

| Nyghtshadow a răspuns:

Mate-info e cel mai greu. Cele mai lungi ore, nu esti scutit de materii inutile si ajungi sa dai cel mai greu bac fiindca dai proba de mate M1 (cel mai avansat nivel de mate pentru bac). Partea buna e ca pe urma poti sa dai la aproape orice facultate doresti.