| DaddYyY a întrebat:

In aceatsa seara este "El Clasico" batalia dintre cele mai bune echipe de fotbal din lume Real-Barca, si nu stiu pe care sa pun la pariuri. Care credeti ca va iesi cu capu sus de pe Santiago Bernabéu, Real sau Barca? astept pareri de la cunoscatori.

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Eu sunt fan Barcelona! Si cred ca va invinge in seara asta ca altfel se va sfarsi campionatul pentru ei ca deja sunt la 6 puncte in spatele Realului!

| DaddYyY explică (pentru superdorex):

Cred ca ma voi duce pe Barca, dar mi-e teama sa nu se termine egal, as avea un castig foarte mare:X

| superdorex a răspuns (pentru superdorex):

Multumesc uite ca acum e minutul 83 si e 3-1 pentru Barcelona!

| DaddYyY explică (pentru superdorex):

Frumos meciul.

4 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

As pune egal eu, 1-1 sau 0-0, asa zic, acum nu stiu ce se va intampla big grin