| BUBULINA a întrebat:

Credeti ca frumusetea vine din interior?

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Frumusetea interioara o completeaza pe cea exterioara

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din interior si exterior.

mira
| mira a răspuns:

Vine si din interior, dar nici exteriorul nu trebuie neglijat.

| MissxD a răspuns:

Da, pentru ca cel mai mult conteaza frumusetea sufletului, nu cea fizica; poti fi frumoasa fizic si urata in interior, ceea ce te transforma intr-un nimic! happy

| alexTT a răspuns (pentru MissxD):

Da si poti fi frumoasa in interior si urata fizic si nu se uita nici dracu la tine.

| MissxD a răspuns (pentru alexTT):

Asta e parerea ta, eu mi-am zis-o pe a mea! Presupun ca nu ai nimic impotriva daca cred si vad ceea ce am zis mai sus. Am incercat doar sa ajut happy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu neaparat.
Depinde.

| AlinnutSsa a răspuns:

Dupa parerea mea conteaza si exteriorul si interiorul
interior - aprox. 60%
exterior 40%
Degeaba esti sufletist si asa daca arati ca baba cloanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, frumusetea vine din interior si se reflecta la exterior.Mai precis, o persoana draguta, sau pur si simplu normala, deloc deosebita, din punct de vedere fizic, dar cu o personalitate foarte frumoasa, va fi mereu mult mai placuta decat o persoana foarte frumoasa, dar extrem de aroganta si rece.Mai precis, o persoana cu un caracter frumos va parea din ce in ce mai frumoasa pentru cei din jur, pe cand frumusetea care este numai exterioara, paleste pe zi ce trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca NU. Frumusetea este un atribut fizic, de suprafata, consistenta este un atribut de interior...

| Pitbull305 a răspuns:

Da frumusetea vine din interior dar multi uita sa se uite mai intai la frumusetea din interior.

| kosty96 a răspuns:

Buna!
frumusetea vine din interior... exteriorul se poate face frum mereu... dar interiorul va conta pentru mine cel mai multhappy:X