| JUST1ANIME a întrebat:

Credeti in astrologie? De ce?straight face

2 răspunsuri:
| AstroAlex59 a răspuns:

In primul rand astrologia nu se bazeaza pe coincidente, in al doi-lea rand astrologia nu este horoscopul pe care il citim in ziare, reviste, site-uri, un horoscop se face pe baza astrogramei tale natale. Eu cred in astrologie pentru ca ecuatia de destin a fiecarui individ are foarte multe necunoscute, iar astrologia descifreaza aceste necunoscute cu ajutorul numeroaselor informatii pe care le care in special zodiacurile altor culturi si vechile scrieri ale maiestrilor astrologi. Deci pentru mine astrologia este un mod prim care imi pot cunoaste viitorul si astfel sa schimb infuentele negative din acesta.
Numai bine.winking

| annabarbu a răspuns:

Eu cred. Pt.ca mie de multe ori mi s-a intamplat sa fie asa cum am citit sau...