| Andandut a întrebat:

Credeti in astrologie?
Dar in paranormal?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cred doar in mine.Intotdeauna.Chiar si atunci cand imi vine sa nu cred, imi zic ca e groasa treaba cand crede unul in tine si nu tu. Ipostaza ma amuza.Si cand sunt amuzanta cu mine insumi n-am cum sa nu ma iubesclaughing
Astrologie, nu.Astronomie,da.Diferenta esentiala e ca unii iau banii prostilor si unii isi bat capul ca sa le salveze lor curul

4 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

In astrologie nu cred.
si paranormalul... ce sa zic. cred cam sunt unele persoane care au niste talente mai. "speciale". dar paranormal. nu stiu ce sa zicthinking

| Hypathia a răspuns:

In astrologie nu prea, dar in paranormal da.

| maryyyaaa a răspuns:

Nu cred in niciuna... astrologia pentru mine e doar de amuzamentwinking iar paranormalul mi se pare o prostiethinking

| shhhs a răspuns:

In astrologie nu, dar mi se pare o metoda de distractie big grin. In paranormal cred.