| Yoana3 a întrebat:

Credeti in blesteme si vrajitorii? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Probabil ca exista, deoarece... nu stiu, am vazut o stire pe Romania TV care mi-a schimbat total ideile. Nici eu nu credeam in chestii de genu' pentru ca nu le gaseam o explicatie logica. Dar hai sa fim seriosi trebuie sa existe si o urma de adevar in ele, nu au cum sa fie niste simple nascociri ale mintii umane.

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu.Am un nivel intelectual care imi permite sa judec.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Nu, nu cred.
Numai bine!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Nu, nu cred.

De obicei nu cred in lucruri paranormale.

O seara buna!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu, nu cred. Tu crezi?

| Yoana3 explică (pentru dragosbogdan001):

Eh... laughing nu prea cred eu in astea, dar unii se tot contrazic cu mine pe tema asta. si voiam sa vad ce parereau altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Chamberlin a răspuns:

Nu exista blesteme!
Daca te duci la o vrajitoate si ii spui sa iti faca ceva ca sa cresti mai mare, tu vei crede atat de mult in tine si ni vrajitoarea aceea incat chiar vei creste, stiu ca suna ciudat dar chiar asa se intampla!

| Rebecca123 a răspuns:

Chestiile astea nu sunt adevarate, nu au cum sa se adevereasca doar Dumnezeu are putere asupra noastra deci stai calma

| IoanaSorina a răspuns:

Eu cred, mai ales in blesteme happy Pentru ca oamenii sunt rai!

| fede12 a răspuns:

Sunt inventii! nu cred!

| livemusic a răspuns:

De ce ai intrebat? tu crezi? daca da sunt doar niste superstitii! fii tare, sa nu crezi in asemenea prostii! funda?