| fuckThisLife a întrebat:

Credeti in dragostea adevarata?

Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Da,chiar am trait o dragoste adevarata, nu ca marea majoritate care se pacalesc singuri ca au iubit.Am stat 7 ani intr-o relatie si stiu ce inseamna o dragoste adevarata.Chiar si dupa 7 ani,inca o mai iubeam.E posibil sa nu mai traiesc o a doua dragoste, dar din moment ce am trait-o pe prima, n-am cum sa nu cred in eawinking

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| AndrikNebunik a răspuns:

DA! :X:X
Desi uneori ea poate fi ascunsa sub masca fericirii adevarate! happy

| baru a răspuns:

Sall. Nu. Nu existaasa ceva. Totul este un vis este ceva ireal. Pa!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna.

Si da si nu.

Pentru ca in ziua de azi nu prea mai exista dragostea adevarata.

Pa-pa. :*

| Danyel a răspuns:

Nu sunt sigur.

| Anesiss a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! Mai ales in dragoste la prima vedere.

| lplostonyou a răspuns:

Da cred,inainte sa mor, la batranete, o sa gasesc marea iubire happy si pe urma imi mai trebuie inca o viata ca sa am timp sa ma bucur de aceasta dragoste happy

| AvrilLivigne a răspuns:

Da

| tixytix a răspuns:

Dragostea adevarata exista.dar este doar una.
dragostea adevarata simbolizeaza persoana careia ii poti spune te iubesc fara sa regreti sau sa te gandesti ca esti penibila.o persoana care te intelege, te pretuieste si te iubeste mai presus de orice.trebuie sa stii cum so cauti si so pastrezi
asta este parerea mea
sper sa te ajute
pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, absolut nu.