| carmelita a întrebat:

Credeti in visele de noapte?
Sa-tu ati visat vreodata cu ochii deschisi la ceva anume?

Răspuns Câştigător
| lolfashion a răspuns:

Da am visat cu ochii deschisi inainte de ora de muzica, ca baiatul de care imi place o sa treaca pe langa mine si a trecut

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Cu achii deschisi visesez mai mereubig grinse spune ca orice om viseaza noaptea, ins nu ne amintim dimineatabig grin eu fac parte din categoria care nu-si amintestebig grin deci, ce sa zic, ...visez,dar nu stiu cebig grin

| daniDeeDee a răspuns:

Cred! big grin

| b3bita a răspuns:

Eu visez mai tot timpul laughing ...serios ...in ore la scoala, cand ma intorc de la scoala cu tramvaiul... cand ma plictisesc... si seara inainte de culcare visez la prietenul meu :X tongue

| 994 a răspuns:

Sigur, unele vise chiar mi se indeplinesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visa t si mi s-a indeplinit, acum depinde ce visezi, ca avion n-o sa-mi cumpar niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi am visatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in visele de noapte, dar in schimb sunt un visator...si spre fericirea mea...ma trezesc repede si la timp la realitatehappy