| nCansu a întrebat:

Voi credeti in frumusetea viselor voastre, nu ma refer la cele pe care le aveti noapte, ci cele pe care le visati cu ochii deschisi. De exemplu nu ati visat ca in viitor sa aveti o casa mare, o familie, un sot/sotie, copiii si cine stie poate sa ajungeti cunoscut, sau sa aveti o cariera care sa va satisfaca financiar? Daca va doriti foarte mult si chiar munciti sa le indepliniti, credeti ca ele se vor indeplini. Astept raspunsurile voastre, puteti sa imi dati si exemple de vise pe care le-ati avut si poate sau nu s-au indeplinit. happy

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un vis de al meu este referitor la o fata pe care o plac foarte mult. Din punctul meu de vedere nu toate visele sunt realizabile. Cel putin in cazul meu nu depinde doar de mine ci si de ea. Asa referindu-ne la general, depinde indeplinirea acestor visuri si de alti factori, care sunt foarte importanti.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Chiar si visele mele cum toata umanitatea este exterminata, iar eu stau singur pe un munte urias de cadavre umane cu scutul apocaliptic in mana stanga si cu sabia criminalitatii in mana dreapta, iar parul blond, de aur in vant. Urlam catre divinitate si spuneam:"Sunt ultimul om!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în fiecare seară visez puțin înainte să adorm.

| AalLeExX02 a răspuns:

Orice e posibil sa faci in lumea asta, ai nevoie doar de incredere absoluta in tine si o vointa de fier. ceea ce in unele momente de sclipire avem, iar in altele vrem ca totul sa se sfarseasca..asa e omul. "Work hard and all your dreams will become true"winking