| Jhfgjjkj a întrebat:

E bine sa visezi cu ochii deschisi?laughing Visele devin realitate

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E necesar, dar nu e suficient. Nu devin singure realitate.

| gemeni6226 a răspuns:

O, pe mine vesnic era suparata sefa mea ca ma vedea visind cu ochii deschisi. Dupa ce mi-a murit sotul nu am mai visat, dar un lucru e cert mi-am atins toate scopurile ce mi-am propus.Si da visele de cand eram fata au devenit realitate, in plus s-au infaptuit si lucruri ce nici nu visam.Nu era telefon mobil sau internet pe vremea cand eram eu fata.Deci viata te poate surprinde ca uneori realitatea poate depasi orice vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă muncești pentru ele, da.Alea realiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visurile devin realitate, visele nu happy

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă depui efort pentru a le îndeplini și sunt realiste, de cele mai multe ori da. Faptul că visezi te poate motiva.