| Flory1999 a întrebat:

Credeti va va veni sfarsitul lumii?

11 răspunsuri:
| Marculescu_Radu_1990 a răspuns:

Intro zi poate, dar doar Dumnezeu stie cand o sa se itample sau nu. Sa nu te temi de povestile auzite la TV, CA SAR SFARSI!

| beautifulpeople a răspuns:

Da, pentru ca pana la urma totul se sfarseste (mai ales fericirea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii a inceput de mai mult timp. Nu poti spune ca un sfarsit vine brusc intr-o anumita zi. Sfarsitul incepe si se desfasoara pe un timp indelungat. DAR... poate fi si INCEPUTUL unei lumi noi, acestea doua, sfarsitul si inceputul contopindu-se. Bineinteles sa nu te impacientezi de ceea ce vezi la tv.Si inainte se intamplau destul de multe rele,cutrenure, inundatii, seceta sau ceea ce vezi azi la tv dar, nefiind aceasta tehnologie de a comunica instant intre noi, nimeni nu stia mai nimic.Acum pot spune ca tv face parte( e adevarat) din cea mai puternica arma de a speria si a manipula oamenii.

| AngelFailed a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni cand iubirea dintre oameni nu va mai existawinking

| Bendurlea a răspuns:

Daca era sa ne luam dupa ce se spune la televizor ar fi trebuit sa murim de 4 ori.

| petre059 a răspuns:

A inceput de mai mult timp,nu se produce brusc,vezi cati oameni mor zilnic numai in accidente auto,cutremure, inundatii, tot felul de boli mai ales in Africa, mor de foame. Daca mai pui la socoteala si handicapatii care ne conduc si conduc lumea, e clar sfarsitul lumiilaughing)

| pisicutzza990 a răspuns:

Tu chiar crezi in prostii din astea? Eu una nuu..nu exista 'Sfarsitul Lumii'.Da, poate ca o sa fie, dar nu acum, peste 100 sau 1.000 de ani.Asa ca nu iti fa griji.

| Radu9 a răspuns:

Daca tu crezi asta inseamna ca Oreste ti-a indus la nivel de subconstient ca reptilieni, care sunt o specie mai avansata decat noi o sa invadeze pamantul, si astfel va veni sfarsitul lumii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca va veni, da ma indoiesc ca o sa il prindem noi sau nepotii nostri

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Da, totul are un sfârșit.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

In mare, am auzit ca da, din cauza Soarelui.Dar mai e foarte mult pana atunci.