Întrebare recomandată | Username9080 a întrebat:

Creioanele cu mina 0.5 sau 0.7? Care sunt mai bune pentru desen?

Răspuns Câştigător
| lolita24 a răspuns:

Cele cu mina 0.5 sunt mai bune happy

8 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Mai bine tii cont de tipul minei decat de grosime.Ambele sunt bune.Depinde pentru ce vrei sa le folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele-s la fel de bune, depinde ce anume vrei să desenezi cu ele.

| Tudoro99 a răspuns:

Depinde ce desenezi...Pentru umbra 0.7 si pentru detalii 0.5.

| gabrioleta2001 a răspuns:

Pentru linii subtiri 0.5
Pentru linii groase 0.7

| TaylorGang16 a răspuns:

Pentru desen, sunt favorabile creioanele de 0.5.

| Irinnnaaa a răspuns:

Ambele. Funda?

| Yulia_Denny_1999 a răspuns:

Depinde de linile care vrei sa le faci, creioanele 0.7 sunt pentru linii groase, iar 0.5 pentru linii subtiri happy Funda?