| MrWrestleMania a întrebat:

Cu avionul sau cu vaporul? Argumenteaza raspunsul.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca ar fi o croaziera atunci as merge cu vaporul!
daca m-as grabi atunci as merge cu avionul!
dar daca ar fi merg pe continent atunci as merge cu masina sau autocarul! poate dureaza mai mult.dar peisajele pe care le vezi nu se compara cu nimic!
dar daca este vorba de o ruta intre continente si nu prea as avea bani. atunci as alege un avion low-cost!

| AlexUnder a răspuns:

Cu avionu ca mie rau de mare si e mai rapid

| FucktheSystem a răspuns:

Practic depinde de drum. Adica daca ma de facut un drum intr-un timp cat mai scurt as alege avionul desigur dar daca as merge intr-o vacanta de o luna sau asa as merge cu vaporul.

| ღAnonimღ a răspuns:

Depinde daca stii sa innoti...laughing avionul se poate prabusi si nu prea ai scapare, dar. cu vaporul.tot nu ai scapare (uita-te la titanic)

| eu_7950 a răspuns:

Cu ambele. cu avionul te deplasezi mai repede, ai niste privelisti extraordinare, tarile pe care le vezi de sus ti se par super mici, iar cu vaporul ai tot asa, niste privelisti super, vezi delfinii, pescarusii, unele insulebig grin funda?batting eyelashes (sincer prefer vaporul)

| Ananas2 a răspuns:

Mie imi place mai mult vaporul, pentru ca iubesc marea si e mai sigur.

| icegirll a răspuns:

Cu pejoulaughing.

Întrebări recente