| Qweeeeeer a întrebat:

Cu cat se lungeste cu atat se scurteaza! Ce este?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Vinul bun! laughing
(cu cat il lungesti cu apa, cu atat se scurteaza efectul sau)

| ziz a răspuns:

Viata omului?hee hee

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Ziua :p

| Qweeeeeer explică:

DeEeA si Rain sunteți pe aproape

| DeEeA_2049 a răspuns:

Viata?

| Rain_3567 a răspuns:

Viaţa?

| miley_5441 a răspuns:

Scoala? vacnta de vara? pai daca te referi la vacanta de vara, iarna se va lungi adica vacanta de iarna la fel si cel de primavara dar am, inteles ca nu va mai fi alea dintre semestre, vacanta de iarna va fi luata pe 24 dec-15 ianuarie, iar aia de primavara 7-22 aprilie

| miley_5441 a răspuns:

Aaaa,scuze de raspuns nu am inteles bine nici nu prea am citit-o. Scuze.

| Coman_Radu_1991 a răspuns:

Cu cat se lungeste cu atat se scurteaza