| YoMihai a întrebat:

Cu ce as putea sa colorez tricoul? Cu marker negru nu merge ca dau de 2000 de ori. Cu tempera ar merge? Am auzit totusi ca se intareste. Cea mai rapida si buna idee primeste funda!

7 răspunsuri:
| thisissolawl a răspuns:

Exista markere sau acuarele speciale.

| BiuL a răspuns:

Exista vopsea textila, speciala pentru haine.

| WeAreLegion a răspuns:

Du-te intr-un centru comercial si cauta tonete dinalea unde fac imprimeuri pe tricouri si alte chestii, nu are rost sa-ti faci tricoul varza cu tempera sau cu oja duh!

| YoMihai explică:

Sa spunem ca imi trebuie maine. Nu am timp. Decat sa il fac. Merge sa il pictez? Cu markerele dureaza prea mult.

| YoMihai explică:

Unde gasesc? Si cam cat costa sa zicem de vopsit un tricou intreg cu negru. Ca si cantitate? :3

| YoMihai explică:

Unde gasesc? Si cam cat costa sa zicem de vopsit un tricou intreg cu negru. Ca si cantitate? :3

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Cu oja laughing) vopsea de par laughing