| phoenix2001 a întrebat:

Cu ce programe pot filma in jocuri si sa se poata posta usor pe youtube?(am incercat cu windows movie maker si cu FRAPS)Nu cer decat un program cu care pot filma in timp ce joc, sa se vada bine si sa-l pot posta usor pe youtube.

Răspuns Câştigător
| akex a răspuns:

Fraps filmeaza Full HD, iar videoclipul este destul de mare. Dupa ce filmezi vodeoclipurile trebuie rendate.Mai exista Bandic, Camstasia(nu stiu sigur daca poti filma atat de bine) si mai exista, dar acestea sunt mai cunoscute.

4 răspunsuri:
| cosminache a răspuns:

Pai pentru jocuri, singurul care pe mine m-a multumit este Fraps. Pentru a face clipul intreg (pentru ca fraps filmeaza in parti mai mici) foloseste Cyberlink Powerdirector.

| aladeieri a răspuns:

Sal eu folosesc HyperCam 3 sunt foarte multumit de el uite o filmare facuta de mine cu HyperCam http://youtu.be/7xHHgcjR_lc

| Emil_Andrey_1997 a răspuns:

Alt program ar fi bandicam

Răspuns utilizator avertizat